Serdecznie zapraszam Cię na warsztaty
„Sztuka Fingerstyle”

Dzięki tym warsztatom poznasz jedną z najbardziej widowiskowych technik gry na gitarze, jaką jest fingerstyle. Podczas warsztatów stawiam na jak największą ilość praktyki, tak byś zrozumiał i zapamiętał jak najwięcej, od samego początku budował pamięć mięśniową w ćwiczeniach, tak byś po powrocie do domu był w stanie powtórzyć wszystko samemu i mógł dalej to rozwijać. Wiedza i praktyka, którą przekazuję, podczas tych 3-godzinnych warsztatów, to spora dawka tego czego  uczę moich uczniów indywidualnie, podczas zajęć w Akademii Fingerstyle. Masz więc szansę otrzymać to wszystko w zaledwie kilka godzin i dalej rozwijać te umiejętności wraz z materiałami, które zabierzesz ze sobą do domu.

 

Na warsztaty może przyjść każdy, kogo interesuje ten styl gry i chciałby się go nauczyć lub poszerzyć jego znajomość. Nieważne więc czy jesteś początkującym gitarzystą czy bardziej zaawansowanym, napewno się tutaj odnajdziesz. 🙂

 

CELE WARSZTATÓW:

 

  • Nauczę Cię podstawowych zasad techniki fingerstyle.
  • Najpierw skupimy się na nauce odczytywaniu tabulatur. Znajomość ich będzie dla Ciebie niezbędna w wykonywaniu ćwiczeń podczas warsztatów oraz w dalszej grze.
  • Poznasz dwie techniki, które są jednymi z najczęściej wykorzystywanych podczas gry fingerstyle. Jest to boom-chick oraz tapping.
  • Poznasz różne ciekawostki na temat gry oraz tricki, które pomogą Ci o wiele szybciej zrozumieć i opanować ulubiony utwór.
  • Dowiesz się jak zaaranżować dowolny utwór w fingerstyle, jak od podstaw zbudować ciekawą aranżację lub akompaniament na gitarze. 
  • Otrzymasz przygotowane przeze mnie materiały i ćwiczenia, w formie papierowych ćwiczeń, do pracy w trakcie warsztatów oraz nagrania audio i wideo każdego z nich, tak byś zawsze mógł do nich powrócić.

Zapisz się! 

Warsztaty odbędą się podczas „Kraków Fingerstyle Evening”
21 lipca od godz: 14:00 do 17:00 w:

„Tryton Music”
ul. Michałowskiego 4, Kraków

Twoja inwestycja w warsztaty to: 98 PLN

Skontaktuj się ze mną telefoniczne i zarezerwuj swoje miejsce lub napisz do mnie maila o tytule „rezerwacja” z chęcią uczestnictwa. 

KONTAKT:

mail: kontakt@piotrszumlas.com

tel: +48 888 803 036

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

©2019 Piotr Szumlas - Akademia Fingerstyle - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?